śr., 10/16/2013 - 09:07

Zaproszenie na konferencję "Jak skutecznie uczyć przedsiębiorczości"

 

W związku z realizacją projektu Być przedsiębiorczym – nauka przez działanie. Innowacyjny program nauczania przedsiębiorczości w szkołach ponadgimnazjalnych w imieniu Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu zapraszamy do udziału w konferencji podsumowującej realizację projektu, która odbędzie się w dniach 24-25 października br. w budynku Centrum Kształcenia Ustawicznego Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu, ul Kamienna 43-59.
Konferencja adresowana jest do nauczycieli i dyrektorów szkół ponadgimnazjalnych, konsultantów oświatowych oraz wszystkich innych odbiorców zainteresowanych budowaniem postaw przedsiębiorczych wśród młodzieży, a jej hasłem przewodnim jest Jak skutecznie uczyć przedsiębiorczości? Program konferencji zakłada promocję idei projektu oraz wypracowanych w jego ramach produktów, dzielenie się doświadczeniami i wnioskami z jego realizacji oraz warsztaty kompetencyjne dla uczestników.
 
Poniżej zamieszczamy program konferencji wraz z formularzem rejestracji, który po wypełnieniu prosimy odesłać na adres zwrotny: joanna.malinowska@ue.wroc.pl  Dla osób spoza Wrocławia istnieje możliwość zorganizowania zakwaterowania. W razie dodatkowych pytań prosimy o kontakt telefoniczny - 71 36 80 947.

 

Program konferencji, formularz rejestracji.

 

Powrót